Vicdan 7.Bölüm

“Vicdan Dizisi” 7.Bölümüyle 08.Ocak 2014′de ekran başına geldi. Bu Bölümün ana teması Günah Keçisi olarak benimsendi.  Günah keçisi olarak Yunus ve Muhsin oldu. Muhsin, uyuşturucu işinden dolayı göz altına girdi ve Yunus için de nerdeyse 10 sene hapis cezası isteniyordu, bu işten acaba nasıl kurtulacaklardı?  Muhsin’in zor durumda kalma sebebi ise bankasından 250 Bin Dolar çıkmasıydı, bu parada şirket tarafından hesaba geçirilmişti. Zafer, resmen herşeyi planlamıştı ama, bi yerde açık bırakmıştı.  Muhsin’in, geçmişte yaşadığı olaylar ve arkadaşlarının pis işlere bulaşmış olması onun başına çok büyük belalar açıyordu. Eski dostunun’da uyuşturucu mafiası tarafından öldürdüğünü söyleyen polisler resmen onu köşeye sıkıştırmıştı.  Diğer yandan ise Muhsin’in ailesi harap olmuştu, Kamuran arkasından koşmakta ve Muhsin’in karası ise eli mahkum, gözü yaşlı kalmıştı..

Vicdan 7.Bölüm

 

Müge ise, Atilla hakkında artık tüm gerçekleri öğrenmiş, Emre’le arası yavaş yavaş düzelmekteydi. Atilla, Müge’yi tehdit ederek cd’nin kopyasını gösterir ve onu zor duruma sokar. Müge, eli mahkum kalmış ve Atilla’nın dediklerini yapmak zorunda kalacaktır.. Muhsin ise hapise girmiş ama, arkasında Yunus onu bırakmayacak ve onun suçsuz kalması için elinden geleni yapacaktır. İbrahim’de kendine gelmiş ve Atilla’nın ona annesinin arabasıyla çarptığını biraz düşündükten sonra anlamıştır. Bunu Emre’le paylaşınca Atilla’nın başını çok büyük belalar bekleyecektir.. Atilla, Müge’ye olayın bide ters tarafını göstererek bu cd’yi ortaklaşa yaptıklarını ispat eder ve Müge, yüzüğü Emre’nin kafasına fırlatır. Atilla’da, Müge’yi harcayarak ona şantaj yapar ve zorla kendisiyle çıkmasını ister. Atilla, Emre’nin ona silah çekmesinin intikamını acı acı alacaktır..“Vicdan Dizisi” heyecana heyecan demiyor ve buna yürek dayanmıyor, bakalım ilerki bölüm de neler olacaktır.

Vicdan 7.Bölüm

Filed in: Dizi Bölümleri Tags: , , ,

2 Responses to "Vicdan 7.Bölüm"

  1. kazim diyor ki:

    vicdani eski saatine koysaniz cok iyi olacak pazar gunu vicdan dizisi cok iyiydi ama saati cok sacmaydi cok gec bitti ustelik eryesi gun erkenden ise gidiyoruz

  2. nk210 diyor ki:

    Umarım dizinin sonlandırılacağı haberleri doğru değildir. Çok beğenerek ve merakla izliyorum..

Leave a Reply

Submit Comment

tr metin2
metin2