Vicdan 4.Bölüm

Vicdan Dizisi 3.Bölüm’de Atilla Mügeye Emre ile İbrahim kendilerine tuzak kurduğu ve yatak odalarına kamera yerleştirdiği söyler. Elindeki kayıtlardan bir tanesini Mügeye veren Atilla kendisinede kopya saklamıştır. Atilla Müge’ye aşıktır ama mügenin bundan haberi yoktur. Amacı ise Mügeyi Emreden sogutup Mügeyi kendine ısındırmasıdır. İbrahimide bu yüzden çarparak susturmak istemiştir. Atilla Emrede Kayıt Olmamasına rağmen Emrede kayıtın olduğunu söyler ve Müge için kayıtı ondan alacağını söyler. Mügenin gözünde Atilla artık temize çıkmış bir sadık dosttur ama zamanla bu dostluk sevgiye dönüşebilir. Müge artık tamamen Atillaya güvenir ve tüm herşeyini atilla ile paylaşır Atillanın planı kusursuz işlemektedir. Bu sırada ise Yunus’tan fidye almak isteyen bir kaç kişi Yunus’un araçlarında uyuşturucu kaçakcılığı yaptığını iddaa ederek Yunusu fişlemek ister. Kerimansa istanbula alışmaya çalışır. Muhsinin kardeşi Hakan’la arasında bir sorun olduğu ise cok açık adının geçtiği yerde dalıp giden Keriman zamanında Hakan’la arasında kötü birşey olduğunu belli İstanbulu bu yüzden terketmiş olabilme ihtimali ise yüksek.

Vicdan 4.Bölüm

Kerimanın istanbula gelmesi Yunus’un yıllanmış aşkını tekrar canlandırmışdır ve nişanlısına olan sevgisi artık sadece bir arkadaşlık olarak kalmıştır. Nişanlısıyla arasını soğutan Yunus nişanlısından kısa zaman ayrılmak için onunla konuşur. Müge Emrenin yaptığı pisliği Hande ile paylaşınca Hande hem üzülmüş hemde İbrahimin de kendisine aynı şeyi yaptığını düşünerek korkuya kapılır. Yunus Kerimanın kendisini sevmeyip terkettiğini düşünsede Kerimanın gönlü hayla Yunustadır. Yunusa olan özlemini Yunus’a ait resimlere bakarak gideren Keriman Yunusla tekrar barışmak ister.

Muhsinin babası bu yaşta evlenmeye karar verince evdekiler hayliyle kızar. Müge olan bitenlerine teyzesi Kerimana anlatınca Keriman hayliyle cok kızmıştır ama Mügenin üstüne fazla gitmemiştir. bu olay Yunus ile Kerimanı tekrar bir araya getiricektir.

 

Vicdan Dizisi 4.Bölüm

 

 

Filed in: Dizi Bölümleri Tags: , , , , ,

Leave a Reply

Submit Comment

tr metin2
metin2